Architektura ogrodowa

 • Oczka wodne

  Oczko wodne lub staw to sposób na trwałą i atrakcyjną dekorację ogrodu. Budowa oczka wodnego nie wymaga obecnie szeroko zakrojonych prac budowlanych a szerokie możliwości konstrukcyjne pozwalają na założenie oczka w dowolnej wielkości lub kształcie. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać nawet całą wodną instalację obejmującą stawy, wodospady i rzeki.
  Ogrodowe zbiorniki wodne sprawdzą się nie tylko w dużych ogrodach, ale są możliwe do założenia, również na niewielkiej dostępnej przestrzeni.

  Zobacz więcej
 • Gabiony

  Siatki z ocynkowanej stali wypełniane kamieniami, żwirem, drewnem lub innym materiałem mogą stanowić ciekawe uzupełnienie architektoniczne ogrodu lub tarasu. Gabiony stosuje się jako element dekoracyjny ogrodu.

  Zobacz więcej
 • Trawniki

  Gęsty, zielony i zdrowy trawnik to jedna z najlepszych wizytówek domu. Royal Garden oferuje zakładanie trawników w ogrodach, na tarasach i zielonych dachach.

  Zobacz więcej
 • Systemy Nawadniające

  Optymalne nawodnienie ogrodu to podstawa jego efektywnej pielęgnacji. Dla prawidłowego wzrostu i rozwoju, rośliny muszą otrzymywać odpowiednią dla ich potrzeb ilość wody. Właściwej dystrybucji wody nie zapewni niestety podlewanie ogrodu konewką. Dlatego zalecamy wdrożenie automatycznego systemu nawadniania.

  Zobacz więcej